Co jada ratownik medyczny w pracy

Co jada ratownik medyczny w pracy?

Odpowiedź na powyższe pytanie zależy od tego na jakim stanowisku czy u jakiego pracodawcy pracuje ratownik medyczny.

Niestety w Polsce przyjęło się, że takie czynności ratownika medycznego, jak mycie czy dezynfekcja ambulansu, kurs internetowy dla ratowników medycznych czy jedzenie odbywają się w przerwie między wyjazdami. Nie jest to wydzielony czas z pracy ambulansu i są zespoły, gdzie na planową dezynfekcję wozu trzeba czekać o kilkanaście godzin dłużej niż planowano. Ale jak wiedzą ratownicy niebotycznie zwiększyłoby to koszty pracy a co za tym idzie zmniejszyło szansę na wygranie przetargu na kolejny okres funkcjonowania stacji ratownictwa medycznego. Więc jak na razie nie zapowiada się nic pozytywnego w tym względzie i dopóki ratownictwo medyczne będzie funkcjonowało w oparciu o przetargi a nie faktyczne jednostki państwowe pozostaje żywić się tzw. szybkim żarciem. Aby to szybkie żarcie było w miarę zdrowe, proponuję przygotować sobie porcje np. pizzy w domu, i po powrocie z wyjazdu po prostu odgrzać ją w mikrofalówce, bo nie zakładam że starczy czasu na odgrzanie w prawdziwym piekarniku. Poza tym większość stacji nie dysponuje piekarnikiem. Polecamy przepis na pizzę znajduje się na stronie http://bezmiksera.pl/pizza-biala-bazylia-cienkim-ciescie/ i jeśli przygotujecie ją w domu to macie szansę na w miarę szybkie ciepłe jedzenie w pracy. Nie będę polecał nikomu kupowania takich świństw jak kebab czy inny srebab.

 

Jeśli jesteś ratownikiem medycznym i pracujesz w systemie ratownictwa medycznego, zapraszamy do wypełnienia krótkiego qizu dotyczącego odżywiania na dyżurach.Tablica wyników: Co jada ratownik medyczny na dyżurze

max z 4 punktów
# Nazwa Dodany Punkty Wynik
Tabela ładuje się
Brak dostępnych danych

VN:F [1.9.14_1148]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.14_1148]
Rating: +1 (from 1 vote)
Co jada ratownik medyczny w pracy, 9.7 out of 10 based on 3 ratings
Ten wpis został opublikowany w kategorii Przepisy kulinarne dla ratowników i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.