Jak zdobyć 80 punktów edukacyjnych w 3 dni?

Ratownicy medyczni często pytają nas o to w związku z końcem pierwszego cyklu doskonalenia zawodowego. Najprostszą odpowiedzią jest taka, że można odbyć 10 seminariów po 8 godzin w ciągu 3 dni. W sumie daje to 80 godzin zajęć, co w praktyce firm szkoleniowych z tego zakresu nie jest to dopuszczalne. Wynika to stąd, że seminarium daje maksymalnie 1 punkt za jedną godzinę zajęć. W ciągu trzech dni mamy 72 godziny, więc fizycznie nie da się zrobić 80 punktów edukacyjnych.

Jest natomiast alternatywa dla seminariów w zakresie ratownictwa medycznego.

Są to internetowe programy edukacyjne dla ratowników medycznych. Można w nich uzyskać 5 punktów za jeden program. Fizycznie przy wytężonej pracy da się uzyskać 80 punktów edukacyjnych w 3 dni. Sposób ich realizacji jest bardzo prosty. Wystarczy wykupić dostęp, za pomocą otrzymanych kodów wejść na stronę i zrealizować punkty. Następnie poczekać na zaświadczenie i wpis do zielonej książeczki. Gdzie można znaleźć naprawdę tanie i łatwo dostępne programy edukacyjne dla ratowników? Na stronie punkty dla ratowników medycznych.

 

 

VN:F [1.9.14_1148]
Rating: 9.9/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.14_1148]
Rating: +7 (from 7 votes)
Jak zdobyć 80 punktów edukacyjnych w 3 dni?, 9.9 out of 10 based on 7 ratings
Ten wpis został opublikowany w kategorii Punkty edukacyjne dla ratowników medycznych i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jak zdobyć 80 punktów edukacyjnych w 3 dni?

 1. Dziękujemy za zamieszczenie naszego wpisu oraz za bardzo wysoką ocenę.
  Pozdrawiamy
  Zespół punktydlaratownikow.uratuj.com.pl

  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.14_1148]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.