Szkolenia dla ratowników medycznych

Szkolenia dla ratowników medycznych

W Polsce wszyscy ratownicy medyczni chcący czynnie wykonywać swój zawód są zobowiązani do odbywania szkoleń z tego zakresu oraz do zbierania punktów edukacyjnych.

Kursy dla ratowników medycznych

 

Kursy dla ratowników medycznych to również pewien nowy dział w edukacji. Szkolenia takie mogą prowadzić osoby z odpowiednim wykształceniem oraz spełniające odpowiednie warunki ustawowe. Jednym z takich warunków w przypadku seminariów dla ratowników jest zaakceptowanie programu przez konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie medycyny ratunkowej.

Doskonalenie zawodowe ratowników medycznych

Doskonalenie zawodowe ratowników medycznych stało się obowiązkowym faktem. Wprowadzone początkowo wbrew organizacjom samorządu zwodowego, jednak aktualnie są już powszechnie przez ratowników medycznych akceptowane. Stało się tak między innymi za sprawą możliwości zdobycia punktów edukacyjnych w takich usugach, jak: ratownik medyczny kurs przez internet. Cieszymy się więc że doskonalenie zawodowe ratowników medycznych może odbywać się tak tanio.

Programy edukacyjne online

Aby zapoznać się z poszczególnymi tematami usługi programy edukacyjne online zapraszamy na stronę. Można na niej również bezpośrednio za pomocą płatności elektroncznych wykupić dostęp, bez konieczności rejestrowania.

 

VN:F [1.9.14_1148]
Rating: 10.0/10 (11 votes cast)
VN:F [1.9.14_1148]
Rating: +6 (from 6 votes)
Szkolenia dla ratowników medycznych, 10.0 out of 10 based on 11 ratings
Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne strony i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.